والپیپر دوربین مراقبت از کودکان

همه ما در مورد فرزندانمان نگرانیم. به طور خاص، نگرانی ما وقتی که نمی توانیم آنها را ببینیم بیش از پیش است. این ترس مشترک در میان والدین باعث اختراع مانیتورهای کودک در سال 1937 میلادی شد. این مانیتورهای کودک به کمک والدینی که اتاق کودک آن ها جدا از اتاق آن ها بود شتافت. البته این دستگاه ها فقط قادر به انتقال صدا می باشند و از این راه به کمک والدین می آمدند و ترس والدین را از بابت ندیدن کودک برطرف نمی کردند.

دوربین های مراقبت از کودک بهترین راه حل این روزهای فناوری برای نظارت بر کودکان می باشند. مثل همان مانیتورهای کودک با این تفاوت که علاوه بر انتقال صدا، تصویر را به صورت زنده به شما نمایش می دهند. آیا شما تا به حال صدای ناگهانی گریه کودک را شنیده اید؟ از کجا می دانید که چه اتفاقی ممکن است افتاده باشد؟ دوربین مراقبت از کودک راه حل این مشکل است.!

چندین راه برای مشاهده دوربین مراقبت از کودک

دوربین های کودک هم صدا و هم تصویر را به طور همزمان به صورت زنده و بدون دیلی در هر دستگاهی نمایش می دهند. لیستی از این دستگاه ها عبارتند از : کامپیوترهای رومیزی ، لپ تاپ ها ، تبلت ها ، گوشی های هوشمند و...  این بدین معنی است که شما نیازی به خرید وسایل اضافی (مانیتور و تلویزیون) برای رویت دوربین کودک نخواهید داشت.

نصب و راه اندازی ساده و آسان

راه اندازی برنامه بسیار ساده است و تنها نیاز شما به غیر از یک دستگاه برای مشاهده و گوش دادن، اینترنت می باشد. پس از اتصال دوربین کودک به برق و وصل کردن آن به شبکه (مودم) خود می توانید آیپی IP دستگاه را در مرورگر خود سرچ کنید. از این قسمت شما قادر به ورود و راه اندازی هستید. همانطور که قبلا گفته شده بود پس از نصب قادر به شنیدن و دیدن تصاویر دوربین از هر کجا خواهید بود! اگر شما به اینترنت (3G , 4G) دسترسی داشته باشید از هر کجای دنیا می توانید به دوربین مراقبت از کودک خود متصل شوید.

دوربین مراقبت از کودک

بدون کابل و بی سیم

اگر می خواهید از شر کابل و سوراخ کاری دیوارها رها شوید باید بگویم که دوربین های مراقبت از کودک دارای ویژگی بی سیم می باشند. با تکنولوژی شبکه امروزی شما تفاوتی بین شبکه باسیم و بی سیم احساس نخواهید کرد. اگرچه شبکه باسیم همیشه نتایج بهتری دارد. بعضی از مواردی که ممکن است شما را در شبکه وایرلس با مشکل روبرو کند، فاصله و پهنای باند دستگاه می باشد که باعث افت کیفیت و تاخیر در ارسال تصویر می شود.

دوربین مراقبت از کودک

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از دوربین های امنیتی این است که می تواند همچون یک عامل بازدارنده عمل کند. دوربین مراقبت از کودک نیز می تواند همین تاثیرگذاری را داشته باشد. بیشتر خانواده هایی که این روزها هر دو والدین به سر کار می روند، اکثرا دایه و پرستار کودک ها مشغول به نگهداری از کودکان می باشند. در حالی که هیچ چیز اشتباهی در این مورد وجود ندارد، والدین همیشه در ارتباط غریبه ها با فرزندان خود احساس راحتی نمی کنند. متاسفانه ما اغلب در مورد پرستاران کودک و سو استفاده های آن ها خبرهای متعددی می شنویم. این دوربین ها هم برای مشاهده فرزندان و هم مراقبت از انها در برابر کسانی که قصد آزار آن ها را دارند موثر می باشد.